pipehaji

به وبسایت پایپ حاجی خوش آمدید...

pipe.haji.fainal.

سرویس های چینی کرد

چینی کرد

چینی کُرد در سال ۱۳۶۲ با هدف طراحی و تولید انواع چینی بهداشتی بنیان گذاشته شد تا ضمن پاسخگویی به نیازهای داخلی، بخشی از بازار کشورهای خاورمیانه و شمال آفریقا را نیز پوشش دهد. کارخانه چینی کُرد با مساحت ۳۰۰ هزار مترمربع، واقع در شهر کرمانشاه، یکی از کارخانه های مجهز تولید چینی بهداشتی ایران میباشد که با تولید بیش از ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار قطعه چینی بهداشتی در سال، به‌عنوان بزرگ‌ترین کارخانه تولید چینی بهداشتی در کشور شناخته شده است و نقش مهمی در تولید محصولات چینی بهداشتی در ایران و خاورمیانه دارد.
خانواده بزرگ چینی کُرد با کمک گرفتن از ۱۲۰۰ نیروی متخصص محلی، مدیران ایرانی و تخصص مشاوران مجرب بین‏ المللی، همواره کوشیده است بالاترین درجه کیفیت، نوآوری، زیبایی و تنوع را به مشتریان خود ارائه دهد. محصولات چینی کرد بر مبنای سه محور سبک نوین طراحی، حفاظت از سلامت جامعه و تعهد به حفظ محیط‌ زیست تولید می شود.

چینی بهداشتی کرد ترکیبی از کیفیت پایدار، زیبایی نوآورانه و بهداشت

تنوع سایز و ظرفیتروشویی چینی کرد به انواع پایه دار، زیر سنگی و رو سنگی، نیم پایه و روکابینتی تقسیم میشود. انواع توالت فرنگی و توالت ایرانی از دیگر محصولات چینی بهداشتی کرد میباشد
شروع فعالیت کارخانه۱۳۶۲
مساحت کلیه کارخانه هامساحت ۳۰۰ هزار مترمربع
محل کارخانهکرمانشاه، شهرک صنعتی فرامان
تعداد افراد شاغل۱۲۰۰ نیروی متخصص محلی
محصولات دیگر این مجموعهچینی کرد علاوه بر چینی بهداشتی، به تولید محصولات متنوع، زیبا و باکیفیت در صنعت کاشی نیز پرداخته است.
خدمات بعد از فروشگارانتی ۶ماه تا ۳ سال

محصولات مرتبط

شیرآلات بهداشتی شودر

محصولات ریابی

شیرآلات بهداشتی کاویان

آذین لوله سپاهان

کاتالوگ محصولات پایپ حاجی

اخرین مقالات