pipehaji

به وبسایت پایپ حاجی خوش آمدید...

pipe.haji.fainal.

پمپ پنتاکس

پمپ های پنتاکس

شرکت Lowara بزرگترین مجموعه پمپ سازی جهان در زمینه الکترو پمپ های ساختمانی، صنعتی، باغی و کشاورزی، تصفیه آب و همچنین فاضلاب می باشد که درانواع مختلف چدنی، استینلس استيل، پمپ‌هاي زمینی، طبقاتي، سیرکولاتور، پمپ‌هاي لجن‌كش و كف‌كش، انواع بوستر پمپ های دور ثابت و دورمتغیر هوشمند مي‌باشد.
با توجه به توانایی بسیار بالا، این شرکت قادر به طراحی و تولید پمپ های خود برای آبدهی تا 5000 مترمکعب در ساعت و حتی فشار 50 بار می باشد. در ضمن این شرکت قابلیت تولید تمامی رنج محصولات خود از مواد: چدن, کربن استیل, استینلس استیل و حتی استنلس استیل داپلکس مقاوم در برابر آب دریا را دارد.

برند معتبر ایرانی در تولید پمپ های مختلف با فناوری ایتالیایی

شركت پمپ‌سازي پنتاكس (Pentax) ايتاليا كه با توليد رنج وسیع الکتروپمپ های خانگی، صنعتی، ساختمانی و تاسیساتی، بوستر پمپ های آبرسانی و آتشنشانی، باغی و کشاورزی، انواع شناور، کفکش و لجن کش با کیفیت ویژه و قیمت های رقابتی در اکثر بازارهای بین المللی در ردیف اول رقابت قرار گرفته است.
مارک Vertix که علامت تجاری صنایع پمپ سازی Pentax میباشد یکی دیگر از محصولات این شرکت است.

 شرکت نام آشنای دیزل ســاز ، از سال های گذشته این شرکت اقدام به تولید قسمتی از نیازهای مهم بازار داخلی در محدوده پمپ های خانگی، ساختمانی و شناورهای چاه های عمیق کرده است و سیاست شرکت در بسط تولیدات داخلی به منظورتولید کالاهای با کیفیت بالا و قیمت های مطلوب و دادن حق انتخاب به مشتریان و مصرف کنندگان محترم می باشد.

محصولات مرتبط

شیرآلات چدنی فاراب

عایق رولی و لوله ای سپهرفوم

عایق رولی و لوله ای کافلکس

شیرالات امین

کاتالوگ محصولات پایپ حاجی

اخرین مقالات